o mnie

uprawnienia i dyplomyreferencjewywiady

Ze sportem jestem związany od 16 lat. Zaczynałem od kickboxing; kolejny etap muay thai oraz boks, któremu poświęciłem wiele lat. Równolegle do sportów walki systematycznie trenowałem na siłowni.

Kilka lat temu doznałem poważnej kontuzji, w wyniku której musiałem zaprzestać intensywnego trenowania boksu. Nie chciałem rezygnować ze sportu, który był dla mnie bardzo ważny. Można w zasadzie powiedzieć, że właśnie wtedy nastąpił przełomowy moment tzn. musiałem nauczyć się jak trenować mimo kontuzji. Dziś wiem że TRENOWAĆ oraz DBAĆ o siebie może praktycznie KAŻDY. Kluczem do sukcesu jest znajomość PODSTAW oraz ODPOWIEDNIA TECHNIKA.

Dodam, że należę do grupy „(nie)szczęśliwców” o których budowie ciała mówi się EKTOMORFIK. Upraszczając są to osoby o „drobnej kości”, szczupłej sylwetce i bardzo szybkim metaboliźmie. W praktyce ektomorfik ma problem ze zwiększeniem masy swoich mięśni. Mimo wspomnianych trudności postawiłem sobie za cel posiadanie wysportowanej i umięśnionej sylwetki. Dzięki motywacji, systematycznej pracy oraz odpowiedniej diecie udało się to osiągnąć. Jestem dowodem na to, że dla chcącego nic trudnego. To samo dotyczy ENDOMORFIKÓW czyli osób o dużym, rozłożystym szkielecie; wolnej przemianie materii oraz predyspozycjach do tycia. Endomorficy nie są skazani na otyłość!!!, muszą tylko wiedzieć jak dbać o swoją sylwetkę

Z czasem poczułem potrzebę dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami z innym; w tym celu zdobyłem odpowiednie uprawnienia i certyfikaty

FITbyG powstał z prawdziwej pasji oraz chęci propagowania zdrowego stylu życia w naszym regionie

Bartosz Gierczak
tel. 504 331 662
e-mail: b.gierczak@wp.pl

bartoszgierczak
PARTNERZY
trener personalny
Bartosz Gierczak

Trener CrossFit oraz certyfikowany trener personalny. Rzetelnie przekazana wiedza, instruktaż ćwiczeń, skuteczna motywacja oraz wsparcie trenera na każdym etapie zaawansowaniu pomoże Ci osiągnąć wymarzony cel.

+48 504 331 662

info@fitbyg.pl

CrossFit i Krav Maga łączą siły :) 29.10.15

dziękujemy KRAV MAGA PUCK za zaproszenie i wspól...   czytaj więcej >

tworzymy nowe grupy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów tworz...   czytaj więcej >

© 2015 FitByG, Projekt i wykonaie Pekades | strony internetowe puck